Kilka słów o Synergy Worldwide

Synergy Worldwide jest spółką należącą do koncernu Nature's Sunshine. Firma istnieje od 1999 roku ale jej koncern macierzysty - jeden z potentatów w produkcji suplementów diety - powstał przeszło 40 lat temu, w 1972 roku. Synergy ma siedzibę w Utah, jest przedsiębiorstwem pozostającym od lat w bardzo dobrej kondycji finansowej i notowanym wspólnie z NSP na giełdzie (NASDAQ).

synergyFirma otrzymała wiele wyróżnień dla najlepszego producenta/dystrybutora suplementów diety w USA. NSP (Nature's Sunshine Products) i Synergy notowane są wśród stu najbardziej etycznych przedsiębiorstw Ameryki. Już po roku działalności, w czerwcu 2000, firma zdobyła 8 miejsce pośród 100 najszybciej rosnących firm USA wg rankingu magazynu Entreprenur. Synergy zajęło też 6 miejsce w rankingu branży MLM i SP wg Wallstreet Journal za lata 2009 - 2011. W 2013 roku firmy wyróżniono w magazynie "Forbes" jako jedne ze 100 najbardziej wiarygodnych w Stanach Zjednoczonych.

Założycielem i długoletnim dyrektorem generalnym Synergy Worldwide był Dan Higginson, dla którego firma stała się dziełem życia. Firma ma bardzo prężny, kilkuosobowy zarząd, w skład którego wchodzą specjaliści od marketingu i znawcy rynków międzynarodowych. Dziś firma działa na blisko 30 rynkach całego świata, w tym tak wymagających jak japoński, norweski, niemiecki i amerykański. Od jesieni 2012 roku Synergy obecne jest również na rynku polskim. Oficjalne otwarcie miało miejsce w czerwcu 2013. Od tego czasu polski rynek dynamicznie się rozwija.

Synergy Worldwide prowadzi własne prace badawcze pod kierunkiem rady medyczno naukowej, w skład której wchodzą m. in. lekarze różnych specjalności, ekspert do spraw żywienia i mikrobiolog. Jednym z członków rady był dr Joe Prendergast, endokrynolog, ekspert w kwestii stosowania l-argininy i współtwórca formuły ProArgi 9 Plus. Firma dysponuje instytutem badawczym ze wspaniałym i nowoczesnym zapleczem laboratoryjnym. Instytut ten został założony i jest prowadzony wspólnie z NSP. Zapowiadane są również badania kliniczne.

Firma organizuje rozliczne szkolenia, wydarzenia o charakterze popularyzującym tematykę prozdrowotną, sympozja i zjazdy. Wydaje też swoje czasopismo. Należy do DSA - Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej, co jest gwarancja utrzymywania wysokich standardów etycznych w biznesie. Synergy prowadzi również działalność charytatywną m.in. w Afryce.

Rok 2014 jest dla firmy okresem ciagłego wzrostu obrotów, zwłaszcza dzięki rynkom azjatyckim. Na rok 2015 przewidywane jest otwarcie przedstawicielstw w nowych krajach, co stanowi dobry prognostyk w kwestii dalszego wzrostu obrotów i przychodów. Firma wchodzi też do wielu krajów z nową, atrakcyjną linią produktów przewidzianych dla osób walczących z nadwagą - SLMsmart. Produkty systemu SLM Smart zapewniają firmie nieprzerwane wzrosty od wielu kwartałów na rynkach całej Azji, zwłaszcza w Korei. W Europie spodziewany jest również znaczny popyt na nie. Niedawno pojawił się też na naszym rynku napój energetyczny Synergy e9 Energy Drink. Zawiera l-argininę i wiele innych aminokwasów oraz guaranę - źródło naturalnej kofeiny.

W roku 2015 otwarto również doskonale wyposażone laboratorim badawcze Synergy WorldWide i Nature’s Sunshine, prowadzące badania w dziedzinie chemii i biologii molekularnej. Otwarta zostanie też nowa klinika. Obiekty te znajdują się w Lehi, w stanie Utah. Klinika będzie odgrywać kluczową rolę w wykazaniu i udowodnieniu, że produkty Synergy działają prozdrowotnie na organizm człowieka.
Rok 2016 i 2017 przyniosły wiele nowości: całą serie suplementów w żelu i zestaw Microbiome Purify. Firma otworzyła też rynek szwajcarski. Końcówka 2017 upłynęła zaś pod znakiem innowacyjnej linii kosmetyków Trulum.
Marketing wyłącznie przez jakość!

Synergy stale kontroluje i monitoruje opracowywane produkty zarówno na poziomie produkcji, jak i badań. Zachowanie wysokich standardów możliwe jest dzięki najczystszym, najlepsze jakości składnikom, zaawansowanym formułom oraz stosowaniu nowoczesnych procesów produkcyjnych. Za badania i rozwój odpowiedzialny jest specjalny zespól pracowników. W jego skład wchodzą chemicy, biolodzy, a także badacze laboratoryjni w stopniu doktora nauk, wyróżniający się wieloletnim doświadczeniem i obszerną wiedzą z zagadnień suplementów diety.

Dodatkowo Synergy dba o przestrzeganie Dobrych Praktyk Produkcyjnych (GMP), co pozwala zapewnić regularność i dokładność wszystkich procesów. Firma posiada również certyfikat NSF - zewnętrznego audytora oceniającego sprzęt produkcyjny, sposoby zarządzania oraz procesy i procedury produkcyjne w celu zagwarantowania najwyższej jakości. Jest oczywistym, że wszystkie produkty mają aprobatę lokalnych instytutów żywności i leków, np. amerykańskiego FDA lub polskiego GISu.

Synergy Worldwide inwestuje corocznie miliony dolarów w badania i dokładne analizy jakości, co zapewnia bezwzględną czystość i bezpieczeństwo oferowanych produktów. Sprawdzane jest pochodzenie składników oraz kontrolowana jest każdą ich przychodząca partia. Odbiorcy mają gwarancję, że standardy jakościowe spełnia każde wyprodukowane opakowanie suplementów, w kwestii Państwa zdrowia i bezpieczeństwa, działanie poniżej ustalonych norm nie ma i nie może mieć racji bytu.Leave a legacy - Zostawić po sobie ślad


ProArgi 9 Plus


Synergy-potency


BLOG SYNERGY

Zajrzyj na: Blog Synergy Polska


BLOG O PROARGI-9+

Poczytaj: ProArgi9.pl


SKLEP

Najniższe ceny na rynku:
Jak zamówić produkty?