SKLEP SYNERGY

Jak kupić Proargi 9 Plus w najniższej cenie?

Wszystkie produkty Synergy, więc tym samym również Proargi 9 Plus, można nabyć w najniższych cenach w sklepie firmowym (na platformie zakupowej) jako Klient Preferowany.

Najlepiej nabywać pakiety produktów (wielopaki), wówczas cena ProArgi 9 Plus będzie najniższa z możliwych - hurtowa. Pojedyncze sztuki oferowane są w znacznie wyższych cenach detalicznych.

Sprzedawcą produktów jest firma Synergy Worldwide.
Wszystkie produkty wysyłane są bezpośrednio z magazynu Synergy w Polsce.
Minimalny okres przydatności do spożycia to 15 miesięcy od dnia zakupu.
Przesyłka zawiera firmowy dowód sprzedaży, ważne przy reklamacji.
Przesyłki dostarcza kurier DPD w ciągu 1 - 2 dni roboczych od złożenia zamówienia.

Jeśli chcesz uzyskać dostęp do Sklepu Synergy Online lub bezpośrednio zamówić produkty, zostaw poniżej swój adres email:
sklep

Należy pamiętać, że uwidocznione ceny nie uwzględniają kosztów przesyłki. Ostateczna cena, zawierająca koszt przesyłki kurierskiej, widoczna będzie w podsumowaniu zamówienia. Jeśli zapłacimy kartą płatniczą, koszt przesyłki będzie niższy o 10 złotych!

Po wykonaniu i odebraniu pierwszego zamówienia otrzymamy mailowo własny numer ID w systemie Synergy, którego będziemy mogli używać w czasie dokonywania kolejnych zakupów.

W czasie wykonywania zakupów w sklepie Synergy możemy zetknąć się z określeniem "Twój Sponsor". Jakklolwiek brzmi słowo "sponsor", oznacza tu tylko osobę polecającą - opiekuna, czyli dystrybutora, który wprowadza nas jako Klienta Preferowanego,. Taki klient ma możliwość nabycia produktów Synergy w najniższych możliwych cenach. Potrzebny numer osoby polecającej otrzymasz podając swój email lub telefon powyżej.

Uwaga!

Zakupy pokątne - poza sklepem Synergy i nie od Dystrybutora, więc np. na aukcjach internetowych, od osób trzecich, w sklepach internetowych innych niż firmowy, obarczone są ryzykiem nabycia produktów: przeterminowanych, przechowywanych w niewłaściwy sposób a nawet napoczętych.
Synergy Worldwide generalnie zakazuje dystrybutorom sprzedaży suplementów za pośrednictwem portali aukcyjnych, sklepów i aptek, w tym również internetowych. Nie wolno też odsprzedawać pojedynczych saszetek.

proargi_9 Świeże, oryginalne ProArgi 9 Plus w wersji europejskiej, dostępne jest wyłącznie w opakowaniach zawierających 30 saszetek każde, o smaku cytrusowo winogronowym (pomarańczowy pasek na dole opakowania).
Wygląd oryginalnego opakowania w wersji sprzedawanej w Polsce przedstawiony jest na rysunku obok.
Każdy, kto chce kupić produkty o długim okresie przydatności do spożycia (min. 15 miesięcy), w cenach firmowych, w sposób bezpieczny, powinien korzystać ze sklepu Synergy w podany już wyżej sposób.

Inne produkty

W Sklepie Synergy dostępne są oczywiście wszystkie pozostałe produkty z oferty firmy na rynek polski. Kupimy tu w najniższych cenach nie tylko Proargi 9 plus ale i chlorofil Phytolife, ekstrakt z egzotycznych jagód Mistify, napój energetyczny e9 i kokajl dla odchudzających się - SLMSmart.

Suplementy Synergy
Od niedawna dostępne są również żele Synergy: Essential Greens, Omega-3 oraz Mistify w formie żelowej (Gel-Matrix). Żel jest kompromisem między formą płynną a stałą - ma wszelkie zalety jednej i drugiej. Saszetki z żelem są wygodne w stosowaniu i zawierają gotowe porcje - dawki dzienne suplementów.

Zele-Synergy

Zakup dla odbiorcy zagranicznego

Suplementy zakupione w polskim sklepie Synergy (za pośrednictwem polskiej wersji firmowej platformy zakupowej), bądź zamówione u polskiego dystrybutora z wysyłką z Polski nie zostaną dostarczone za granicę. Jeśli chcemy nabyć produkty np. dla osoby z USA, należy przed zakupem wybrać sklep w wersji amerykańskiej klikając stosowną flagę. Ewentualnie poprosić o pomoc dystrybutora (osobę wprowadzającą). Należy zauważyć, że asortyment i ceny produktów Synergy mogą się różnić w różnych krajach w istotny sposób.
Jeśli chcesz wejść do międzynarodowego sklepu Synergy, KLIKNIJ TUTAJ.

W razie wątpiwości lub pytań prosimy o kontakt przez podanie numeru telefonu lub adresu e-mail w formularzu, w górnej części strony.Przyszli Dystrybutorzy Synergy

Osoby zainteresowane dystrybucją zarobkową ProArgi 9 Plus i innych produktów Synergy Worldwide - Phytolife, Mistify, SLMsmary, e9 itd. mogą zarejestrować się w firmie (i oczywiście również korzystać ze Sklepu Synergy). Żeby zostać Dystrybutorem, nie trzeba nawet prowadzić działalności gospodarczej, wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny i zamówić tzw. Pakiet Startowy, który zawiera oprócz wybranych produktów niezbędne Dystrybutorowi materiały w postaci papierowej i elektronicznej i dostęp do własnego "biura online" na stronie firmy. Koszt tych dodatków to tylko 60 złotych.
W przypadku chęci nabycia większych pakietów produktów (np ProArgi 9 Plus 8 sztuk i więcej), rejestracja i zakup jako Dystrybutor są najczęściej opłacalne - rejestracja jako Dystrybutor może bowiem zaowocować w przyszłości.
Status Dystrybutora umożliwia czerpanie korzyści materialnych ze skutkującego zakupami polecania ProArgi i pozostałych produktów innym osobom, bądź tworzenia własnej sieci aktywnych dystrybutorów. Firma wypłaca stosowne do wielkości sprzedaży, bardzo atrakcyjne prowizje.

Dystrybutorowi przysługuje też możliwosć zwrotu pierwszego pakietu produktów (i odzyskania pieniędzy) w przypadku nie spełnienia oczekiwań, w programie Synergy "Gwarancja 100% Satysfakcji".

ProArgi 9 Plus

ProArgi 9 Plus w skrócie

To najlepiej sprzedający się produkt Synergy Worldwide, istotny element każdej poważnej diety prozdrowotnej. Zawiera farmaceutycznej jakości L-argininę - aminokwas, który Twój organizm zamienia w tlenek azotu (NO) pomagający wzmacniać układ krążenia.

Każda porcja suplementu Proargi 9 Plus zamknięta jest w saszetce i zawiera 5000 mg (5 gramów) farmaceutycznej jakości L-argininy i około 5 gramów innych składników wmacniających i wydłużających działanie l-argininy.

Stworzone we współpracy z czołowymi badaczmi L-argininy i specjalistami z dziedziny układu krążenia ProArgi 9, przyczynia się również do poprawy funkcjonowania układu immunologicznego, może podnieść poziom energii, pomaga budować masę mięśniową przy jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej. To unikalny produkt o daleko idących korzyściach prozdrowotnych. Stosując go, pomagasz sobie cieszyć się długim, zdrowym życiem.
Jedno opakowanie ProArgi 9 plus zawiera 30 praktycznych, hermetycznie zamkniętych saszetek, każda po 10 gramów suplementu, co wystarcza na podstawową, miesięczną suplementację.

Źródło:
www.synergyworldwide.com


Skład ProArgi 9 Plus

Wersja saszetkowa na Europę
Sklad ProArgi 9 Plus
Źródło:
www.synergyworldwide.comSynergy-potencyBLOG i CIEKAWOSTKI

Poczytaj: ProArgi9.pl


SYNERGY WORLDWIDE

Kilka słow o firmie: Przeczytaj


SKLEP Z PROARGI 9+

Najniższa cena na rynku.WYSZUKIWANE FRAZY:

proargi 9 plus cena
gdzie kupić, ile kosztuje
dystrybutor synergy
Proargi 9 plus sklep
Synergy sklep online
proargi zamowienie
klient preferowany
gdzie mozna kupic proargi9
suplementy Synergy
produkty
proargi 9 sklep
zakupy grupowe
apteka
dystrybutor Synergy
sklep internetowy