SKLEP SYNERGY

Gdzie kupić Proargi 9 Plus i inne suplementy w najniższej cenie?

Wszystkie produkty można nabyć w najniższych cenach w Sklepie Firmowym po uprzedniej rejestracji jako Nowy Konsument, z polecenia Dystrybutora.

Najlepiej nabywać produkty w opcjach 2, 4 lub 8 sztuk, wówczas cena ProArgi będzie najniższa z możliwych - półhurtowa lub hurtowa. Pojedyncze sztuki oferowane są w znacznie wyższej cenie detalicznej (248 złotych za opakowanie).

Ceny promocyjne opcji zakupowych ProArgi-9+, obowiązujące przy pierwszym zakupie jako Klient Preferowany:

  • Opcja 8 szt. 8*30 szaszetek - 977.99 zł czyli ok. 122 zł za opakowanie
  • Opcja 4 szt. 4*30 szaszetek - 551.62 zł czyli ok. 137 zł za opakowanie
  • Opcja 2 szt. 2*30 szaszetek - 314.09 zł czyli ok. 157 zł za opakowanie

Jedno opakowanie zawiera 30 saszetek, masa netto 295 g.

Należy dodać stały koszt przesyłki:
19 zł - przy płatności kartą online, 29 zł - za pobraniem.

Przeczytaj przed zakupem!

Po wejściu na stronę rejestracyjną sklepu należy od razu założyć konto konsumenckie powiązane z naszym adresem email. W kolejnym kroku należy wybrać produkty i dokończyć zamówienie.

Pamiętaj, jeśli się nie zarejestrujesz, zobaczysz tylko ceny detaliczne pojedynczych opakowań! Są one dużo wyższe od cen regularnych/hurtowych opcji dla Klienta Preferowanego, którym staniesz się po rejestracji!


Kliknij, by zamówić produkty teraz


zamowienia

Należy pamiętać, że uwidocznione ceny nie uwzględniają kosztów przesyłki. Ostateczna cena, zawierająca koszt przesyłki kurierskiej, widoczna będzie w podsumowaniu zamówienia.

Jeśli zapłacimy kartą płatniczą, koszt przesyłki będzie niższy o 10 złotych! Karta powinna mieć odblokowaną możliwość płatności internetowych i ustawiony stosowny limit dzienny.

Od 1.01.2021 banki mogą żądać potwierdzenia trasakcji internetowych kartą płatniczą. Jeśli nie potwierdzisz zakupu zgodnie z instrukcjami banku, zakup nie zostanie sfinalizowany!

W czasie wykonywania zakupów w możemy zetknąć się z określeniem "Twój Sponsor". Jakklolwiek brzmi słowo "sponsor", oznacza tu tylko osobę polecającą - opiekuna, czyli dystrybutora, który wprowadza nas jako Klienta Preferowanego. Taki klient ma możliwość nabycia produktów w najniższych możliwych cenach.

Pozostałe informacje

  • Sprzedawcą produktów jest Synergy Worldwide.
  • Wszystkie produkty wysyłane są bezpośrednio z magazynu w Polsce.
  • Minimalny okres przydatności do spożycia to 15 miesięcy od dnia zakupu.
  • Przesyłka zawiera firmową Fakturę (ważne przy ewentualnej reklamacji).
  • Przesyłki dostarcza kurier DPD w ciągu 1 - 2 dni roboczych.
  • Zakup jednorazowy - bez comiesięcznej autowysyłki produktów!
  • Wysyłka za pobraniem (COD) płatna gotówką lub kartą u kuriera, albo przedpłata kartą.

Uwaga!

Zakupy pokątne - poza sklepem Synergy i nie od Dystrybutora, więc np. na aukcjach internetowych (allegro, ebay), od osób trzecich, w sklepach internetowych innych niż firmowy (np. vitalabo), obarczone są ryzykiem nabycia produktów: przeterminowanych, przechowywanych w niewłaściwy sposób a nawet napoczętych. Nie daj się zwieść atrakcyjnym z pozoru cenom!

W trosce o bezpieczeństwo Klientów Synergy Worldwide zakazuje sprzedaży swoich suplementów za pośrednictwem portali aukcyjnych i sklepów, w tym również internetowych. Nie wolno też odsprzedawać pojedynczych saszetek.

proargi_9 Świeże, oryginalne ProArgi 9 Plus w wersji europejskiej, dostępne jest wyłącznie w opakowaniach zawierających 30 saszetek każde, o smaku cytrusowo winogronowym.
Wygląd nowego, oryginalnego opakowania, które zastąpiło dawne - "niebieskie", przedstawiamy na zdjęciu obok.
Każdy, kto chce kupić produkty o długim okresie przydatności do spożycia (min. 15 miesięcy), w cenach firmowych, w sposób bezpieczny, powinien korzystać ze sklepu Synergy w podany już wyżej sposób.

Zmiana opakowań - w chwili obecnej trwa proces zmiany linii wzorniczej wszystkich opakowań suplementów Synergy. W sprzedaży są teraz produkty w opakowaniach starszych, bardziej kolorowych i nowych - jasnych, zgodnych z linią Elite Health. Mamy nadzieję, że nowe opakowania spodobają się zarówno obecnym jak i przyszłym klientom.

Suplementy Synergy

W Sklepie online dostępne są oczywiście wszystkie pozostałe produkty z oferty firmy na rynek polski. Kupimy tu w najniższych cenach chlorofil Phytolife, ekstrakt z egzotycznych jagód Mistify, napój energetyczny e9, zestawy Microbiome Purify Kit czy kokajl dla odchudzających się - SLMSmart.Produkty Synergy

Od niedawna dostępne są również żele Synergy: Essential Greens, Omega-3, Pro-MUN, Vita Zone oraz Mistify w formie żelowej (Gel-Matrix). Posatać żelu jest idealnym kompromisem między formą płynną a stałą - ma wszelkie zalety jednej i drugiej. Saszetki z żelem są wygodne w stosowaniu i zawierają gotowe porcje - dawki dzienne suplementów.


Zele-Synergy

Nowością jest również zestaw suplemetów Synergy - Microbiome Purify Kit, w skład którego wchodzą: Biome DT, Body Prime, Biome Shake, ProArgi-9+ oraz Biome Actives. Zestaw ten pomyślany jest jako element kompleksowego programu oczyszczającego mikroflorę (mikrobiom) naszych organizmów i krok w kierunku Elitarnego Zdrowia.


Purity Kit

W końcu 2017 roku pojawił się w sprzedaży nowy suplement w formie syropu z glukozaminą, chondroityną i siarką organiczną - FL-3X. Wyróżnia go przemyślany skład jakościowy i ilościowy, najwyższa jakość oraz przyjemny smak. Zainteresuje z pewnością każdego, kto ma problemy ze stawami albo pragnie utrzymać w dobrej kondycji skórę.


FL-3X

W roku 2020 FL-3X został udoskonalony: zmienił się nieco skład (uzupełniony m.in. o witaminę C), zmieniono również dodatek smakowy, obecnie jest to ekstrakt soku pomarańczowego. Buteleczki zastąpiono praktycznymi saszetkami z zakrętką (tubkami).

Kosmetyki Synergy

Od października 2017 w ofercie firmy znajdziemy również naturalne kosmetyki z przełomowej serii Trulum, które pomogą zadbać o zdrowie ale i piękny wygląd naszego ciała. Seria oparta jest o technologię biochemiczną umożliwiającą odbudowę od wewnątrz - kosmetyki oddziałowują na wszystkie warstwy skóry, nawet te najgłębiej położone. Zapewnia to spektakularne efekty. Świetnym uzupełnieniem kosmetyków są suplementy Synergy, zwłaszcza z serii Elite Health.Zakup dla odbiorcy zagranicznego

Produkty zakupione w polskim sklepie Synergy (za pośrednictwem polskiej wersji firmowej platformy zakupowej), bądź zamówione u polskiego dystrybutora z wysyłką z Polski nie zostaną dostarczone za granicę. Jeśli chcemy nabyć produkty np. dla osoby z USA, należy przed zakupem wybrać sklep w wersji amerykańskiej z menu w górnej części strony firmowej. Ewentualnie poprosić o pomoc dystrybutora (osobę wprowadzającą). Należy zauważyć, że asortyment i ceny produktów Synergy mogą się różnić w różnych krajach w istotny sposób.

W razie wątpiwości lub pytań prosimy o kontakt przez podanie numeru telefonu lub adresu e-mail w formularzu, w górnej części strony.Przyszli Dystrybutorzy

Osoby zainteresowane dystrybucją zarobkową ProArgi 9 Plus i innych produktów Synergy Worldwide - Phytolife, Mistify, SLMsmary, e9 itd. mogą zarejestrować się w firmie (i oczywiście również korzystać ze Sklepu Synergy). Żeby zostać Dystrybutorem, nie trzeba nawet prowadzić działalności gospodarczej, wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny online i zamówić tzw. Pakiet Startowy, który zawiera oprócz wybranych produktów niezbędne Dystrybutorowi materiały w postaci papierowej i elektronicznej i dostęp do własnego "biura online" na stronie firmy. Koszt tych dodatków to tylko 60 złotych, a minimalny zakup wstępny to zaledwie suplementy za 70 punktów CV, co odpowiada około 350 złotych.
W przypadku chęci regularnego nabywania większych pakietów produktów (np. ProArgi 9 Plus w ilości 8 sztuk lub większej), rejestracja i zakup jako Dystrybutor są najczęściej opłacalne. Rejestracja jako Dystrybutor może bowiem zaowocować w niedalekiej przyszłości.

Status Dystrybutora umożliwia czerpanie korzyści materialnych z zakupów hurtowych (nawet do 25% zwrotu od zakupów za kwotę powyżej ok. 600 złotych miesięcznie), ze skutkującego zakupami polecania produktów innym osobom (prowizja od zakupów klientów powyżej 600 złotych miesięcznie), bądź tworzenia własnej sieci aktywnych dystrybutorów (prowizje z obrotu takiej sieci).

Dystrybutorowi przysługuje też możliwosć zwrotu pierwszego pakietu produktów (i odzyskania pieniędzy) w przypadku nie spełnienia oczekiwań, w programie "Gwarancja 100% Satysfakcji".

ProArgi 9 Plus

PROARGI 9 PLUS w skrócie

To najlepiej sprzedający się produkt Synergy Worldwide, istotny element każdej poważnej diety prozdrowotnej. Zawiera farmaceutycznej jakości L-argininę - aminokwas, który Twój organizm zamienia w tlenek azotu (NO) pomagający wzmacniać układ krążenia.

Każda porcja suplementu zamknięta jest w saszetce i zawiera 5000 mg (5 gramów) farmaceutycznej jakości L-argininy i około 5 gramów innych składników wmacniających i wydłużających działanie l-argininy.

Stworzone we współpracy z czołowymi badaczmi L-argininy i specjalistami z dziedziny układu krążenia ProArgi 9, przyczynia się również do poprawy funkcjonowania układu immunologicznego, może podnieść poziom energii, pomaga budować masę mięśniową przy jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej. To unikalny produkt o daleko idących korzyściach prozdrowotnych. Stosując go, pomagasz sobie cieszyć się długim, zdrowym życiem.
Jedno opakowanie zawiera 30 praktycznych, hermetycznie zamkniętych saszetek, każda po 10 gramów suplementu, co wystarcza na podstawową, miesięczną suplementację.

Źródło:
www.synergyworldwide.com

SKŁAD

Wersja saszetkowa na Europę

Sklad
Źródło:
www.synergyworldwide.com


Synergy-potency


PYTANIA I ODPOWIEDZI

Poczytaj: FAQ


BLOG i CIEKAWOSTKI

Poczytaj: ProArgi.blog


SYNERGY WORLDWIDE

Jest spółką należącą do koncernu Nature's Sunshine. Firma istnieje od 1999 roku ale jej koncern macierzysty - jeden z potentatów w produkcji suplementów diety - powstał przeszło 40 lat temu, w 1972 roku... Więcej


SKLEP

Kliknij niżej:
Platforma zakupowa Synergy


WYSZUKIWANE FRAZY:

proargi 9 plus cena
allegro
produkty
dystrybutor
klient preferowany
Synergy sklep online
zamówienie
gdzie można kupic
suplementy Synergy
zakupy grupowe
ceneo
polska
kosmetyki trulum
glukozamina fl-3x
żele Synergy
Biome DT, Shake
Mistify


KONTAKT

Ewentualne uwagi prosimy przesłać na adres:
info@proargi9plus.pl

Adres europejskiego magazynu Synergy Worldwide:

Rhenus Logistics,
Centaurusweg 123,
5015 TC Tilburg Nederland.

Polski magazyn znajduje się w Broniszach k. WarszawyRate    Proargi 9 plus
Ocena: 4.76 / 5 - Głosów: 71