SKLEP SYNERGY

Gdzie kupić Proargi 9 Plus i inne suplementy w najniższej cenie?

Wszystkie produkty można nabyć w najniższych cenach w Sklepie Firmowym on-line.

Najlepiej nabywać produkty w OPCJACH 2 lub 4 sztuk, wówczas cena ProArgi 9 będzie najniższa z możliwych. Po wejściu do sklepu należy wybrać odpowiednią OPCJĘ! Cena za jedno opakowanie ProArgi-9+ w OPCJI zakupu 4 sztuk to tylko 195 zł lub zaledwie 180 zł w subskrypcji. Pojedyncze sztuki oferowane są klientom w znacznie wyższej cenie detalicznej.


Kliknij, by zamówić produkty teraz


Należy pamiętać, że uwidocznione ceny nie uwzględniają kosztów przesyłki (20 PLN). Ostateczna cena, zawierająca koszt przesyłki kurierskiej, widoczna będzie w podsumowaniu zamówienia.

Banki mogą żądać potwierdzenia transakcji internetowych kartą płatniczą. Jeśli nie potwierdzisz zakupu zgodnie z instrukcjami banku, zakup nie zostanie sfinalizowany!

Pozostałe informacje

  • Sprzedawcą produktów jest Synergy Worldwide.
  • Wszystkie produkty wysyłane są bezpośrednio z magazynu w Polsce.
  • Przesyłka zawiera firmową Fakturę (ważne przy ewentualnej reklamacji).
  • Dostawa kurierem DPD w ciągu 1 - 2 dni roboczych.
  • Płatność pobraniowa (COD) gotówką i kartą u kuriera lub przedpłata kartą.

Uwaga!

Zakupy pokątne - poza sklepem Synergy i nie od Partnera, więc np. na aukcjach internetowych (allegro, ebay), od osób trzecich, w sklepach internetowych innych niż firmowy (np. vitalabo), obarczone są ryzykiem nabycia produktów: przeterminowanych, przechowywanych w niewłaściwy sposób a nawet napoczętych. Oferowane tam produkty mogą być również znacznie droższe.

W trosce o bezpieczeństwo Klientów Synergy Worldwide zakazuje sprzedaży swoich suplementów za pośrednictwem portali aukcyjnych i sklepów, w tym również internetowych. Nie wolno też odsprzedawać pojedynczych saszetek.

proargi_9 Świeże, oryginalne ProArgi 9 Plus w wersji europejskiej, dostępne jest wyłącznie w opakowaniach zawierających 30 saszetek każde, o smaku cytrusowo winogronowym.
W Europie nie ma w sprzedaży ProArgi-9+ w innych wersjach smakowych czy opakowaniach typu "jumbo-pack".
Każdy, kto chce kupić produkty o długim okresie przydatności do spożycia, w cenach firmowych, w sposób bezpieczny, powinien korzystać ze sklepu Synergy w podany już wyżej sposób.

Suplementy Synergy

W Sklepie online dostępne są oczywiście wszystkie pozostałe produkty z oferty firmy na rynek polski. Kupimy tu w najniższych cenach chlorofil Phytolife, ekstrakt z egzotycznych jagód Mistify, napój energetyczny e9, zestawy Microbiome Purify Kit czy kokajl dla odchudzających się - SLMSmart.Produkty Synergy

Dostępny jest również zestaw Microbiome Purify Kit, w skład którego wchodzą: Biome DT, Body Prime, Biome Shake, ProArgi-9+ oraz Biome Actives. Zestaw ten pomyślany jest jako element kompleksowego programu oczyszczającego mikroflorę (mikrobiom) naszych organizmów i krok w kierunku Elitarnego Zdrowia.


Purity Kit

W końcu 2020 roku pojawił się w sprzedaży nowy suplement w formie syropu z glukozaminą, chondroityną i siarką organiczną - FL-3X. Wyróżnia go przemyślany skład jakościowy i ilościowy, najwyższa jakość oraz przyjemny, pomarańczowy smak. Zainteresuje z pewnością każdego, kto ma problemy ze stawami albo pragnie utrzymać w dobrej kondycji skórę.


FL-3X

W roku 2022 FL-3X został udoskonalony: zmienił się nieco skład (uzupełniony m.in. o witaminę C), zmieniono również dodatek smakowy, obecnie jest to ekstrakt soku pomarańczowego. Buteleczki zastąpiono praktycznymi saszetkami z zakrętką (tubkami).


immunebooster

W tym roku na rynek europejsci trafi doskonały dodatek do suplementacji ProArgi-9+ o nazwie ProArgi-9+ ImmuneBooster. Jest to zestaw witamin i beta glukanów pomyślany jako wzmacniacz odporności, zwłaszcza jeśli będzie stosowany równolegle ze standardowym PA-9+.

Kosmetyki Synergy

W ofercie firmy znajdziemy również znakomite naturalne kosmetyki, które pomogą zadbać o zdrowie ale i piękny wygląd naszego ciała. Seria oparta jest o technologię biochemiczną umożliwiającą odbudowę od wewnątrz - kosmetyki oddziałowują na wszystkie warstwy skóry, nawet te najgłębiej położone. Zapewnia to spektakularne efekty.

Rok 2022 przyniesie nowości: kosmetyki z linii l'amara i znakomity krem ochronny na bazie srebra koloidalnego - Silver Shield.Zakup dla odbiorcy zagranicznego

Produkty zakupione w polskim sklepie Synergy (za pośrednictwem polskiej wersji firmowej platformy zakupowej), bądź zamówione u polskiego dystrybutora z wysyłką z Polski nie zostaną dostarczone za granicę. Jeśli chcemy nabyć produkty np. dla osoby z USA, należy przed zakupem wybrać sklep w wersji amerykańskiej z menu w górnej części strony firmowej. Ewentualnie poprosić o pomoc dystrybutora (osobę wprowadzającą). Należy zauważyć, że asortyment i ceny produktów Synergy mogą się różnić w różnych krajach w istotny sposób.

W razie wątpiwości lub pytań prosimy o kontakt przez podanie numeru telefonu lub adresu e-mail w formularzu, w górnej części strony.Przyszli Dystrybutorzy

Osoby zainteresowane dystrybucją zarobkową ProArgi 9 Plus i innych produktów Synergy Worldwide - Phytolife, Mistify, SLMsmary, e9 itd. mogą zarejestrować się w firmie (i oczywiście również korzystać ze Sklepu Synergy). Żeby zostać Dystrybutorem, nie trzeba nawet prowadzić działalności gospodarczej, wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny online i zamówić tzw. Pakiet Startowy, który zawiera oprócz wybranych produktów niezbędne Dystrybutorowi materiały w postaci papierowej i elektronicznej i dostęp do własnego "biura online" na stronie firmy. Koszt tych dodatków to tylko 60 złotych, a minimalny zakup wstępny to zaledwie suplementy za 70 punktów CV, co odpowiada około 350 złotych.
W przypadku chęci regularnego nabywania większych pakietów produktów (np. ProArgi 9 Plus w ilości 8 sztuk lub większej), rejestracja i zakup jako Dystrybutor są najczęściej opłacalne. Rejestracja jako Dystrybutor może bowiem zaowocować w niedalekiej przyszłości.

Status Dystrybutora umożliwia czerpanie korzyści materialnych z zakupów hurtowych (nawet do 25% zwrotu od zakupów za kwotę powyżej ok. 600 złotych miesięcznie), ze skutkującego zakupami polecania produktów innym osobom (prowizja od zakupów klientów powyżej 600 złotych miesięcznie), bądź tworzenia własnej sieci aktywnych dystrybutorów (prowizje z obrotu takiej sieci).

Dystrybutorowi przysługuje też możliwosć zwrotu pierwszego pakietu produktów (i odzyskania pieniędzy) w przypadku nie spełnienia oczekiwań, w programie "Gwarancja 100% Satysfakcji".

ProArgi 9 Plus

PROARGI 9 PLUS w skrócie

To najlepiej sprzedający się produkt Synergy Worldwide, istotny element każdej poważnej diety prozdrowotnej. Zawiera farmaceutycznej jakości L-argininę - aminokwas, który Twój organizm zamienia w tlenek azotu (NO) pomagający wzmacniać układ krążenia.

Każda porcja suplementu zamknięta jest w saszetce i zawiera 5000 mg (5 gramów) farmaceutycznej jakości L-argininy i około 5 gramów innych składników wmacniających i wydłużających działanie l-argininy.

Stworzone we współpracy z czołowymi badaczmi L-argininy i specjalistami z dziedziny układu krążenia ProArgi 9, przyczynia się również do poprawy funkcjonowania układu immunologicznego, może podnieść poziom energii, pomaga budować masę mięśniową przy jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej. To unikalny produkt o daleko idących korzyściach prozdrowotnych. Stosując go, pomagasz sobie cieszyć się długim, zdrowym życiem.
Jedno opakowanie zawiera 30 praktycznych, hermetycznie zamkniętych saszetek, każda po 10 gramów suplementu, co wystarcza na podstawową, miesięczną suplementację.

Źródło:
www.synergyworldwide.com

SKŁAD

Wersja saszetkowa na Europę

Sklad
Źródło:
www.synergyworldwide.com


Synergy-potency


PYTANIA I ODPOWIEDZI

Poczytaj: FAQ


BLOG i CIEKAWOSTKI

Poczytaj: ProArgi.blog


SYNERGY WORLDWIDE

Jest spółką należącą do koncernu Nature's Sunshine. Firma istnieje od 1999 roku ale jej koncern macierzysty - jeden z potentatów w produkcji suplementów diety - powstał przeszło 40 lat temu, w 1972 roku... Więcej


SKLEP

Kliknij niżej:
Platforma zakupowa Synergy


WYSZUKIWANE FRAZY:

proargi 9 plus cena
allegro
produkty
dystrybutor
klient preferowany
Synergy sklep online
zamówienie
gdzie można kupic
suplementy Synergy
zakupy grupowe
ceneo
polska
kosmetyki trulum
glukozamina fl-3x
żele Synergy
Biome DT, Shake
Mistify


KONTAKT

Ewentualne uwagi prosimy przesłać na adres:
info@proargi9plus.pl

Adres europejskiego magazynu Synergy Worldwide:

Rhenus Logistics,
Centaurusweg 123,
5015 TC Tilburg Nederland.

Polski magazyn znajduje się w Broniszach k. WarszawyRate    Proargi 9 plus
Ocena: 4.76 / 5 - Głosów: 71